Click
Przed ich montażem wystarczy sprawdzić, czy podłoże jest suche, czyste i równe. Wybierając panele winylowe na click,...
Z zintegrowanym podkładem
Do ich montażu nie potrzeba tak naprawdę nic poza sprzętem do cięcia i rozpórkami. Co więcej, decydując się na...

Aktywne filtry

Panele Winylowe

Bogate wzornictwo i kolorystyka to nie jedyne ich zalety, choć bez wątpienia łatwiej jest dzięki temu znaleźć wzór idealnie pasujący do wnętrza. Winylowe panele podłogowe wyróżniają się dodatkowo wysoką odpornością na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne, są wodoodporne, więc znakomicie nadają się również do łazienki lub kuchni, a także nie blakną pod wpływem promieni UV. Co więcej, dzięki swoim właściwościom panele winylowe na podłogę przez wiele lat zachowują swoją pierwotną strukturę, ponieważ wytłoczenia na ich powierzchni nie ścierają się. W szczególności alergicy docenić powinni natomiast fakt, że zastosowane do ich produkcji materiały sprawiają, że są one antystatyczne, czyli nie przyciągają kurzu. Dodatkowo warto pamiętać, że panele winylowe nadają się także do łazienek i innych pomieszczeń, w których położono ogrzewanie podłogowe.

Najlepsze marki paneli winylowych w PHU Szulc

Aby mieć pewność, że oferowane przez nas rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalnym, postawiliśmy na sprawdzonych producentów paneli winylowych. Na podłogę do łazienki, kuchni czy też salonu lub sypialni możesz wybrać więc produkty takich marek, jak chociażby Gerlor, Moduleo czy Fusion. Poza tym w ofercie mamy rozwiązania marek:
- Multicontract,
- Expona,
- Designflooring,
- Project Floors.
To ich panele winylowe do łazienki i innych pomieszczeń cechują najlepsze na rynku parametry oraz perfekcyjny wygląd, najlepiej oddający pierwowzór zarówno optycznie, jak i w dotyku.

Szeroki wybór paneli winylowych o różnych systemach montażu

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym możesz wybierać nie tylko spośród wielu wzorów i kolorów, lecz także systemów montażu. Proponowane przez nas panele winylowe na podłogę do łazienki, kuchni, sypialni bądź innych pomieszczeń dostępne są zarówno w wersji do montażu na klej, jak również na click. Wśród nich można znaleźć też modele ze zintegrowanym podkładem, co znacząco ułatwia i przyspiesza montaż. U nas bez problemu znajdziesz więc takie, które będą idealne pod każdym względem!

Click

Przed ich montażem wystarczy sprawdzić, czy podłoże jest...

Z zintegrowanym podkładem

Do ich montażu nie potrzeba tak naprawdę nic poza...

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło